Naším zájmem je životní prostředí. Veškeré jeho formy a složky, které pozitivně ovlivňují vše, co nás z organické stránky věci obklopuje. Nepřicházíme s něčím převratným, co by ve světě bylo nové a nevyzkoušené. Problematika efektivních, neboli probiotických mikroorganismů (dále jen EM), které tvoří pouze necelých deset procent veškerých mikroorganismů, je zkoumána již dlouhou dobu, jejich působení, jako katalyzátor mikrobiologických procesů je více zkoumáno posledních  30 let.


Naše společnost navazuje na tyto znalosti tím, že přenáší získané informace, rady, doporučení a samotné preparáty dále na ty, kterým není lhostejný svět přírody, která nás obklopuje a kterou si průmyslovým a civilizačním pokrokem stále devastujeme. Velmi důležitá je schopnost EM vázat organický dusík, a to ve volné formě a v dostatečném množství.

 

Veškeré informace uvedené na našich webových stránkách jsou podloženy výzkumy, vývoji a mezinárodní spoluprácí mezi těmi, kteří se o oblast využití preparátů na bázi EM zajímají. Hlavním propagátorem a garantem myšlenky využívání EM je Prof.Teruo Higa, který aktivně pomáhá v rozšiřování využití EM v Japonsku, kde jejich využívání je nejrozšířenější a zasahuje od potravinářského a zpracovatelského průmyslu, přes odpadové hospodářství, zemědělství, stavebnictví, až po ochranu zeleně městských a příměstských aglomerací, údržbu vodních ploch a zahrádkářství.

Využití EM je opravdu velmi široké. Snad nejzajímavější je fakt, že známé je pouze necelé půl procento celkových mikroorganismů, stejně tak i fakt, že jejich schopnosti stále teprve poznáváme a učíme se jejich využívání. Přitom není možné srovnat zkušenosti mikroorganismů a člověka, jakkoliv bychom byli v současné době pokročilí ve vědě a výzkumu. Zapojte se do tohoto fascinujícího dobrodružství i Vy a pomozte nám rozšířit povědomí o možnosti pomoci ozdravit naši přírodu něčím, co je její součástí bez genetických úprav!

WELCOME TO OUR WEBSITE. As most of texts are in Czech language, please join at least photo gallery, where are also English notes. We are working on translation, so we should be able to offer you a part of our knowledge and experiences. Here is our short introduction. 

Our main interest is environment, all it´s forms and parts, those possitively influenting us and those surrounding us. We are not having anything completely new, something unexplored and unused, as EM problematic is developed for more than 30 years now and our company is trying to use that experience and together with all information, advises and recommendations give the best to our customer and to help to healthier environment at the same time. 

We are at the stage of knowing some of Effective Microorganisms and their abilities, characters and what they do in certain environment, however there are many EM, we don´t know yet and who can bring something new, exciting, innovative. That is what gives us a drive and hopefuly convinces you to be a fan not just our way, but also of our website or facebook . Thank you all for sharing it with your friends. Your EM Green Team

SHOULD YOU WANT TO SEE SOME NICE VIDEOS WITH EM TREATMENT AND RESULTS, GO TO "REFERENCE" AND SCROLL DOWN. THERE THEY ARE. 

DEKONTAMINUJEME STUDNY, SKLEPY A PŮDU ZASAŽENOU POVODNĚMI A TO ČISTĚ EKOLOGICKÝMI PRODUKTY ZA VELMI PŘIJATELNÉ CENY. INFORMUJTE SE NA PODMÍNKY.

Anketa

Líbí se vám náš web? Do you like our website?

Ano, je hezký - YES, is cool (436)

44%

Ne, potřebuje doladit - Needs some work on... (278)

28%

Je mi to jedno - Don´t really care... (280)

28%

Celkový počet hlasů: 994

Novinky

Zbude asi 20 miliard, které nestačíme vyčerpat

17.06.2014 19:52
Dle vyjádření ministerstva životního prostřední ČR nestačí vyčerpat zhruba 20 miliard Korun z EU...

Teplé počasí uspíší jarní řez dřevin

16.03.2014 20:11
Kvůli teplému počasí, které mnohým z nás vyhovuje, se podstatně zkrátil termín průřezu dřevin, jako...

Bokashi - řešení problémů s houbovitým onemocněním

08.03.2014 12:19
Máte potíže s houbovitým onemocněním na vaší zahrádce, ve vašem skleníku? Jedním z problémů je...

STRUPOVITOST a EM

16.02.2014 20:01
Vážení zákazníci, milí sadaři a zahrádkáři. Mnozí z vás již úspěšně používají kombinaci našich...

Nová adresa EM Green!

06.02.2014 22:59
Vážení zákazníci, rádi bychom vám oznámili, že se v průběhu února naše sídlo stěhuje na...

Teplá zima může mít dopad na letošní produkci!

11.01.2014 14:21
Ti z vás, kteří nestačili aplikovat EM na kalendářní podzim, mohou využít posledních pár relativně...

Merry Christmas and Happy New Year 2014 / Veselé Vánoce a PF 2014

24.12.2013 12:56
Merry Christmas and Happy New Year 2014 wishes your EM Green Team...... Veselé Vánoce a šťastný rok...

Skladování EM produktů přes zimu / storing of EM products over winter

18.12.2013 12:44
Jelikož se jedná o produkty obsahující živé bakterie, je třeba uchovávat produkty v tmavém místě v...

Objednávky vyřizovány i přes víkend / Orders dispatched also over weekend

11.12.2013 10:30
Vážení zákazníci, vzhledem k množství objednávek budeme zásilky expedovat i přes víkend. Dle...

Provoz o Vánocích / XMAS regime

26.11.2013 13:19
Vážení zákazníci, expedice veškerého zboží bude probíhat až do pátku 20.12., nicméně pro bezpečné...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>