Naším zájmem je životní prostředí. Veškeré jeho formy a složky, které pozitivně ovlivňují vše, co nás z organické stránky věci obklopuje. Nepřicházíme s něčím převratným, co by ve světě bylo nové a nevyzkoušené. Problematika efektivních, neboli probiotických mikroorganismů (dále jen EM), které tvoří pouze necelých deset procent veškerých mikroorganismů, je zkoumána již dlouhou dobu, jejich působení, jako katalyzátor mikrobiologických procesů je více zkoumáno posledních  30 let.


Naše společnost navazuje na tyto znalosti tím, že přenáší získané informace, rady, doporučení a samotné preparáty dále na ty, kterým není lhostejný svět přírody, která nás obklopuje a kterou si průmyslovým a civilizačním pokrokem stále devastujeme. Velmi důležitá je schopnost EM vázat organický dusík, a to ve volné formě a v dostatečném množství.

 

Veškeré informace uvedené na našich webových stránkách jsou podloženy výzkumy, vývoji a mezinárodní spoluprácí mezi těmi, kteří se o oblast využití preparátů na bázi EM zajímají. Hlavním propagátorem a garantem myšlenky využívání EM je Prof.Teruo Higa, který aktivně pomáhá v rozšiřování využití EM v Japonsku, kde jejich využívání je nejrozšířenější a zasahuje od potravinářského a zpracovatelského průmyslu, přes odpadové hospodářství, zemědělství, stavebnictví, až po ochranu zeleně městských a příměstských aglomerací, údržbu vodních ploch a zahrádkářství.

Využití EM je opravdu velmi široké. Snad nejzajímavější je fakt, že známé je pouze necelé půl procento celkových mikroorganismů, stejně tak i fakt, že jejich schopnosti stále teprve poznáváme a učíme se jejich využívání. Přitom není možné srovnat zkušenosti mikroorganismů a člověka, jakkoliv bychom byli v současné době pokročilí ve vědě a výzkumu. Zapojte se do tohoto fascinujícího dobrodružství i Vy a pomozte nám rozšířit povědomí o možnosti pomoci ozdravit naši přírodu něčím, co je její součástí bez genetických úprav!

WELCOME TO OUR WEBSITE. As most of texts are in Czech language, please join at least photo gallery, where are also English notes. We are working on translation, so we should be able to offer you a part of our knowledge and experiences. Here is our short introduction. 

Our main interest is environment, all it´s forms and parts, those possitively influenting us and those surrounding us. We are not having anything completely new, something unexplored and unused, as EM problematic is developed for more than 30 years now and our company is trying to use that experience and together with all information, advises and recommendations give the best to our customer and to help to healthier environment at the same time. 

We are at the stage of knowing some of Effective Microorganisms and their abilities, characters and what they do in certain environment, however there are many EM, we don´t know yet and who can bring something new, exciting, innovative. That is what gives us a drive and hopefuly convinces you to be a fan not just our way, but also of our website or facebook . Thank you all for sharing it with your friends. Your EM Green Team

SHOULD YOU WANT TO SEE SOME NICE VIDEOS WITH EM TREATMENT AND RESULTS, GO TO "REFERENCE" AND SCROLL DOWN. THERE THEY ARE. 

DEKONTAMINUJEME STUDNY, SKLEPY A PŮDU ZASAŽENOU POVODNĚMI A TO ČISTĚ EKOLOGICKÝMI PRODUKTY ZA VELMI PŘIJATELNÉ CENY. INFORMUJTE SE NA PODMÍNKY.

Anketa

Líbí se vám náš web? Do you like our website?

Ano, je hezký - YES, is cool (436)

44%

Ne, potřebuje doladit - Needs some work on... (278)

28%

Je mi to jedno - Don´t really care... (280)

28%

Celkový počet hlasů: 994

Novinky

Spolupráce s ULOŽENKA.CZ je tu

07.11.2013 23:03
Vážení zákazníci, v rámci zkvalitňování našich služeb jsme se rozhodli nadále využívat služeb...

Další inspekce eko farmáře za námi - another eco farmer inspection done

25.10.2013 14:23
Včera jsme se zúčastnili další inspekce eko farmáře, ing.Kamíra, na jeho farmě v Borové. Jeden ze...

Biodožínky - Bio fair in Country Life

10.09.2013 12:34
V neděli jsme se byli podívat na již 10-tém ročníku Biodožínek v Country Life v Nenačovicích....

Postup sklizně v ČR pro rok 2013 - crop harvesting report for CR

08.09.2013 14:51
Sklizně jsou prakticky ukončeny, dokončuje se sklizeň na posledních 30 tisíci hektarech v Čechách,...

Biodožínky jsou již za rohem! 8.9.2013

28.08.2013 10:21
Kdo je z Prahy a okolí, přijeďte se podívat na Biodožínky do Country Life v Nenačovicích. My tam...

Postup sklizně obilovin v ČR - Crop harvesting report for Czech Republic

27.08.2013 14:40
Do dnešního dne, dle vyjádření MZe, bylo sklizeno celkem 94,4%, což představuje 1.233 tisíců ha...

Průběh sklizně v ČR

21.08.2013 23:01
Dle MZe je průběh slizně na Moravě prakticky u konce, sklizeno bylo ke včerejšímu dni skoro 97%...

Ošetření senáže před balíkováním prodlouží dobu použitelnosti několikanásobně!

17.08.2013 19:11
Jedná se o prozkoušený způsob přírodní konzervace senáže, Flora Vital se aplikuje v roztoku s vodou...

Připojili jsme galerii fotek k novinkám

29.07.2013 19:58
Připojili jsme foto-galerii přímo k novinkám, kam budeme průběžně doplňovat další fotky, které...

Zúčastnili jsme se veřejné inspekce u ekozemědělce. We attended ecofarmer inspection.

29.07.2013 19:34
V sobotu, 27.7. jsme se zúčastnili teprve druhé veřejné inspekce u ekozemědělce, tentokrát na farmě...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>