Naším zájmem je životní prostředí. Veškeré jeho formy a složky, které pozitivně ovlivňují vše, co nás z organické stránky věci obklopuje. Nepřicházíme s něčím převratným, co by ve světě bylo nové a nevyzkoušené. Problematika efektivních, neboli probiotických mikroorganismů (dále jen EM), které tvoří pouze necelých deset procent veškerých mikroorganismů, je zkoumána již dlouhou dobu, jejich působení, jako katalyzátor mikrobiologických procesů je více zkoumáno posledních  30 let.


Naše společnost navazuje na tyto znalosti tím, že přenáší získané informace, rady, doporučení a samotné preparáty dále na ty, kterým není lhostejný svět přírody, která nás obklopuje a kterou si průmyslovým a civilizačním pokrokem stále devastujeme. Velmi důležitá je schopnost EM vázat organický dusík, a to ve volné formě a v dostatečném množství.

 

Veškeré informace uvedené na našich webových stránkách jsou podloženy výzkumy, vývoji a mezinárodní spoluprácí mezi těmi, kteří se o oblast využití preparátů na bázi EM zajímají. Hlavním propagátorem a garantem myšlenky využívání EM je Prof.Teruo Higa, který aktivně pomáhá v rozšiřování využití EM v Japonsku, kde jejich využívání je nejrozšířenější a zasahuje od potravinářského a zpracovatelského průmyslu, přes odpadové hospodářství, zemědělství, stavebnictví, až po ochranu zeleně městských a příměstských aglomerací, údržbu vodních ploch a zahrádkářství.

Využití EM je opravdu velmi široké. Snad nejzajímavější je fakt, že známé je pouze necelé půl procento celkových mikroorganismů, stejně tak i fakt, že jejich schopnosti stále teprve poznáváme a učíme se jejich využívání. Přitom není možné srovnat zkušenosti mikroorganismů a člověka, jakkoliv bychom byli v současné době pokročilí ve vědě a výzkumu. Zapojte se do tohoto fascinujícího dobrodružství i Vy a pomozte nám rozšířit povědomí o možnosti pomoci ozdravit naši přírodu něčím, co je její součástí bez genetických úprav!

WELCOME TO OUR WEBSITE. As most of texts are in Czech language, please join at least photo gallery, where are also English notes. We are working on translation, so we should be able to offer you a part of our knowledge and experiences. Here is our short introduction. 

Our main interest is environment, all it´s forms and parts, those possitively influenting us and those surrounding us. We are not having anything completely new, something unexplored and unused, as EM problematic is developed for more than 30 years now and our company is trying to use that experience and together with all information, advises and recommendations give the best to our customer and to help to healthier environment at the same time. 

We are at the stage of knowing some of Effective Microorganisms and their abilities, characters and what they do in certain environment, however there are many EM, we don´t know yet and who can bring something new, exciting, innovative. That is what gives us a drive and hopefuly convinces you to be a fan not just our way, but also of our website or facebook . Thank you all for sharing it with your friends. Your EM Green Team

SHOULD YOU WANT TO SEE SOME NICE VIDEOS WITH EM TREATMENT AND RESULTS, GO TO "REFERENCE" AND SCROLL DOWN. THERE THEY ARE. 

DEKONTAMINUJEME STUDNY, SKLEPY A PŮDU ZASAŽENOU POVODNĚMI A TO ČISTĚ EKOLOGICKÝMI PRODUKTY ZA VELMI PŘIJATELNÉ CENY. INFORMUJTE SE NA PODMÍNKY.

Anketa

Líbí se vám náš web? Do you like our website?

Ano, je hezký - YES, is cool (436)

44%

Ne, potřebuje doladit - Needs some work on... (278)

28%

Je mi to jedno - Don´t really care... (280)

28%

Celkový počet hlasů: 994

Novinky

MÁTE ZÁJEM O VZOREK ANAYA KOSMETIKY NA VYZKOUŠENÍ? PIŠTE!

22.07.2013 17:04
Máte zájem o vyzkoušení kosmetiky Anaya? Zdarma (za cenu poštovného) Vám rádi zašleme vzorek, je...

Nové foto - vliv Anaya "smart cosmetic" na kůži

22.07.2013 17:00
Přinášíme vám v této sekci: https://www.em-ekogreen.cz/produkty/ostatni-probiotikum/ nové...

WE ARE ON FACEBOOK, JOIN US.

20.07.2013 00:21
We are on Facebook, why don´t you join us?...

Jsme na Facebooku, tak se zastavte :)

19.07.2013 23:49
Přijďte nás podpořit na Facebook (https://www.facebook.com/pages/Em-Ekogreen/143688319060368)

Příprava senáže s použitím EM

15.07.2013 01:14
FLORA VITAL se velmi osvědčil jako spolehlivý konzervátor senáže, které netrpěly plísněmi, senáž je...

Další návštěva u ekozemědělců v severovýchodních Čechách

07.07.2013 10:54
Na konci tohoto týdne jsme opět navštívili další ekozemědělce, od Jičína až po Broumov. Mimo jiné...

Je nutné používat při chovu hospodářských zvířat antibiotika? NENÍ, máme ekologické řešení!

04.07.2013 13:28
Česká obchodní inspekce začala ve velkém kontrolovat maso dovážené z Polska, zaměřují se hlavně na...

NOVÉ INFORMACE KE KOSMETICE ANAYA

07.06.2013 12:25
Vážení zákazníci, jak jsme vás již před několika dny informovali, zavítala k nám včera paní...

LZE DEKONTAMINOVAT I JINAK, NEŽ ZA POUŽITÍ CHLORU? ANO!

05.06.2013 09:19
Vážení zákazníci, setkáváme se s tím, že mnoho osob, zasažených povodněmi, dekontaminuje např....

VÝROBCE KOSMETIKY ANAYA V PRAZE

04.06.2013 12:14
Vážení zákazníci, jak jsme vás již informovali, zařadili jsme do naší nabídky také kosmetiku ANAYA,...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>