O nás

Naše společnost je zaměřená na prosazování myšlenky ekologického zemědělství a ochrany životního prostředí přes využívání efektivních mikroorganismů, které napomáhají jako katalyzátory mikrobiologických procesů v daném prostředí. Díky unikátnímu složení jednotlivých preparátů, jejichž vývoj a výzkum probíhá již přes 30 let, stejně tak i jejich prosazení v rámci metody "Kyusei" v živočišné i rostlinné výrobě, máme takové produkty, které napomáhají nejen ve zvyšování efektivity růstu a zvyšování imunity fauny a flory, ale také přispívají k celkovému ozdravení. Více informací naleznete v jednotlivých záložkách.

Jsme přesvědčeni, že se spoluprací s námi budete plně spokojeni a to především díky týmu odborníků a spolehlivým partnerům, kteří jsou vždy připraveni poskytnout Vám maximální servis. Postupně se snažíme rozšiřovat naši distribuční síť a dostupnost produktů. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

ABOUT US

Our company is focused for implementing of ecological farming idea as well as preserving healthy environment via using EM Technology, helping as catalyzator of microbiological processes in certain environment. Due to unique composition of each preparation, whose development is being processed for 30 years already, we have products, that can increase effectivity of growing, increase immunity both fauna and flora, but are helping to increase health in general. More information you can find in each section. 

We became convinced, that cooperation with our company would be for your complete satisfaction, not just due to a team of specialists and reliable business partners, but also due to services and mutual benefits when using EM Technology. Below you can see our ESHOP link with all range of products, we are planning to extend soon. Thank you for helping us sharing this idea. Your EM Green Team

E-SHOP:  https://em-ekogreenshop.webnode.cz/

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: